08051C332KAT2A Avx CAP, MLCC, X7R, 3.3NF, 100V, 0805
Part Nnumber
08051C332KAT2A
Description
CAP, MLCC, X7R, 3.3NF, 100V, 0805
Producer
Avx
Basic price
Capacitance: 3300pF Capacitance Tolerance: ± 10% Ceramic Capacitor Case: 0805 [2012 Metric] Dielectric Characteristic: X7R MSL: MSL 1 - Unlimited Operating Temperature Max: 125°C Operating Temperature Min: -55°C Packaging: Cut Tape Product Range: - SVHC: No SVHC (16-Jun-2014) Voltage Rating: 100V
Following Parts
Random Products
(keyword 08051C332KAT2A Avx CAP, MLCC, X7R, 3.3NF, 100V, 0805)