HQCCHA6R8CAT9A Avx CERAMIC CAPACITOR 6.8PF 3000V, C0G, 0.25pF, SMD
Part Nnumber
HQCCHA6R8CAT9A
Description
CERAMIC CAPACITOR 6.8PF 3000V, C0G, 0.25pF, SMD