12103C564KAT2A Avx PRICE/EA (MIN PURCH= 2000) CAPACITOR CERAMIC 0.56UF, 25V, X7R, 1210; CAPACITANCE:0.56 F; CAPACITANCE TOLERANCE:10 ; DIELECTRIC CHARACTERISTIC:X7R; VOL
Part Nnumber
12103C564KAT2A
Description
PRICE/EA (MIN PURCH= 2000) CAPACITOR CERAMIC 0.56UF, 25V, X7R, 1210; CAPACITANCE:0.56 F; CAPACITANCE TOLERANCE:10 ; DIELECTRIC CHARACTERISTIC:X7R; VOL
Producer
Avx
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword 12103C564KAT2A Avx PRICE/EA (MIN PURCH= 2000) CAPACITOR CERAMIC 0.56UF, 25V, X7R, 1210; CAPACITANCE:0.56 F; CAPACITANCE TOLERANCE:10 ; DIELECTRIC CHARACTERISTIC:X7R; VOL)