1210ZG106KAT2A Avx PRICE/EA (MIN PURCH= 2000) CAPACITOR CERAMIC, 10UF, 10V, Y5V, 1210; CAPACITANCE:10 F; CAPACITANCE TOLERANCE:10 ; DIELECTRIC CHARACTERISTIC:Y5V; VOLTAG
Part Nnumber
1210ZG106KAT2A
Description
PRICE/EA (MIN PURCH= 2000) CAPACITOR CERAMIC, 10UF, 10V, Y5V, 1210; CAPACITANCE:10 F; CAPACITANCE TOLERANCE:10 ; DIELECTRIC CHARACTERISTIC:Y5V; VOLTAG
Producer
Avx
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword 1210ZG106KAT2A Avx PRICE/EA (MIN PURCH= 2000) CAPACITOR CERAMIC, 10UF, 10V, Y5V, 1210; CAPACITANCE:10 F; CAPACITANCE TOLERANCE:10 ; DIELECTRIC CHARACTERISTIC:Y5V; VOLTAG)