W2A2YD104MAT2A Avx PRICE/EA (MIN PURCH= 4000) CAPACITOR ARRAY, 0.1UF, 16V, X5R, 0508; CAPACITANCE:0.1 F; CAPACITANCE TOLERANCE:20 ; NO. OF ELEMENTS:2; VOLTAGE RATING:16V
Part Nnumber
W2A2YD104MAT2A
Description
PRICE/EA (MIN PURCH= 4000) CAPACITOR ARRAY, 0.1UF, 16V, X5R, 0508; CAPACITANCE:0.1 F; CAPACITANCE TOLERANCE:20 ; NO. OF ELEMENTS:2; VOLTAGE RATING:16V
Producer
Avx
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword W2A2YD104MAT2A Avx PRICE/EA (MIN PURCH= 4000) CAPACITOR ARRAY, 0.1UF, 16V, X5R, 0508; CAPACITANCE:0.1 F; CAPACITANCE TOLERANCE:20 ; NO. OF ELEMENTS:2; VOLTAGE RATING:16V)