TAJC226K016RNJ Avx Tantalum capacitor SMD 22 µF 16 Vdc 10 % (L x W x H) 6 x 3.2 x 2.6 mm AVX TAJC226K016RNJ 500 pc(s)
Part Nnumber
TAJC226K016RNJ
Description
Tantalum capacitor SMD 22 µF 16 Vdc 10 % (L x W x H) 6 x 3.2 x 2.6 mm AVX TAJC226K016RNJ 500 pc(s)